Allahindlus!

Pere Heaolu Komplekt – Multivitamiinid Täiskasvanutele ja Lastele

Original price was: 52,50 €.Current price is: 28,00 €.

Terve pere tervis ühes komplektis!

 • Multivitamiinid Täiskasvanutele: Täidavad täiskasvanute igapäevased vitamiinivajadused, toetades sinu tervist ja hormonaalset tasakaalu.
 • Multivitamiinid Lastele: Tagavad laste kasvu ja arengu toetamiseks vajalikud vitamiinid.
 • Tulemus: Terve ja õnnelik pere, kus iga pereliige saab vajalikud toitained.

NB! Parim enne 09.2024!

Kategooria:

Kirjeldus

Isegi väikesed vitamiinide ja mineraalide puudused võivad põhjustada erinevaid terviseprobleeme. Maailmas, kus meie pinnases on 55–85% vähem toitainete sisaldust kui 60 aastat tagasi, võivad toidulisandid avaldada igapäevasele tervisele suurt positiivset mõju. Vitamiinidel ja mineraalidel on  heaolu säilitamisel oluline roll. Wise Owl Health “Food state” multivitamiinid ja mineraalid on loodud spetsiaalselt selleks, et aidata kehal saavutada toitainete optimaalne tasakaal.

Me ei vaja mitte ainult igat vitamiini/mineraali, vaid need toimivad omavahel ka sünergiliselt, toetudes üksteisele, et vitamiinid ja mineraalained saaksid kehas täielikult rakendatud. Näiteks omastab organism rauda C-vitamiini abil.

Wise Owl Health Multivitamiinid & Mineraalid on tõeliselt looduslikud toidulisandid – valmistatud täistoidust, nii nagu loodus on ette näinud.

See täisväärtuslik multivitamiinilisand võib aidata:

 • Taastada üldist heaolutunnet ja energiataset
 • Hoida optimaalset luutihedust
 • Toetada lihaste tööd
 • Hoida reproduktiivtervist
 • Toetada naha ilu

Wise Owl Health Laste multivitamiinid ja mineraalid toidulisandid on mõeldud kasutamiseks 4–12-aastastel lastel. Kompleks sisaldab lisaks olulistele B-vitamiinidele, riboflaviinile ja tiamiinile ka hoolikalt määratud koguseid C-, D- ja E-vitamiini. Lisaks on tootes ka mitmeid looduslikke antioksüdante, mis aitavad võidelda võimalike infektsioonidega, hoides seeläbi lapse immuunsust.

Wise Owl Health Laste multivitamiinid ja mineraalid sobivad 4-aastastele ja vanematele lastele. Nende koostis sisaldab meie laste kasvu ja heaolu jaoks olulisi toitaineid. Need on väiksemad kapslid kui tavaliselt, et lastel oleks neid lihtsam võtta. Kui kapslid on lastele siiski liiga suured, soovitame kapslid lahti võtta ja mahla, püree või toidu sisse segada.

Need multivitamiinid ja mineraalid on “Food state” vormis, terviktoidu maatriksis, muutes need leebeks, kõrge biosaadavusega ja keha poolt tõhusamalt kasutatavaks.

 • D-vitamiini olemasolu võib soodustada laste luude tervislikku kasvu ja arengut, andes tugevust.
 • Samal ajal võib C-vitamiin olla abiks haavade paranemisel. Kuna lapsed kipuvad libisema ja kukkuma, on sisselõiked ja verevalumid tavalised. C-vitamiin võib hoida lisaks ka lapse suu tervist, vähendades igemehaiguste riski.
 • E-vitamiin on looduslik antioksüdant, mis võib tugevdada lapse immuunsüsteemi.
 • Riboflaviin ja tiamiin võivad lisaks keskendumisvõimele aidata toetada õnnelikku ja tervet soolestikku ning tasakaalustatud ainevahetust.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.