Naiste tsüklitervise loengusarja I loeng: Tsüklilise eluviisi ABC

20,00 

Tsüklilise eluviisi baasteadmised on olulised hormonaalse tervise alustalad. Ilma baasita on keeruline püsivamaid muudatusi enda hormonaalses heaolus esile tuua.

Sellel koolitusel räägime:
– naise elutsüklitest ja miks neid on oluline teada
– hormoonide toimimisest kehas kuu lõikes
– kuutsüklitest ja sellest, mida igas faasis tasub teada, kuidas oma elu sättida vastavalt tsüklile ning sellise eluviisi boonustest.

Paaritunnine baaskoolitus annab kätte peamised võtted, kuidas enda elurütmi hakata tasakaalustama ja koos sellega ka parandada hormoodide tasakaalu.

Videokoolitus, millele saad ligipääsu koheselt peale maksmist.

Kategooria: Silt:

Holistiline menstruaaltervise ABC, mida iga naine peaks teadma.

Tsükliline eluviis on naiste puhul üks olulisemaid märksõnu, et elada rahulolevamalt, tasakaalustatumalt ning rohkema energiaga.

Selleks aga, et mõista, kuidas seda enda ellu integreerida ja tsüklilise eluviisi põhimõtteid jälgida, tasub teada baasi.

Sellel koolitusel räägime:
- naise elutsüklitest ja miks neid on oluline teada
- hormoonide toimimisest kehas kuu lõikes
- kuutsüklitest ja sellest, mida igas faasis tasub teada, kuidas oma elu sättida vastavalt tsüklile ning sellise eluviisi boonustest.

Paaritunnine baaskoolitus annab kätte peamised võtted, kuidas enda elurütmi hakata tasakaalustama ja koos sellega ka parandada hormoodide tasakaalu.

See koolitus on just Sulle kui:
- oled mõelnud, et soovid rohkem ennast tundma õppida
- tahad teada mis kehas toimub
- otsid võimalusi kuidas hormoone tasakaalustada
- tunned, et praegune elustiil ei sobi ja soovid elada rohulolevamalt

Need on lihtsad muudatused, mida järk-järgult ellu rakendades avastad peagi ennast paremas ühenduses iseendaga ja tasakaalustatuma tsükliga.

Loengul räägitu on üks osa baasteadmistest, mis võimaldavad täpsemalt enda keha sõnumeid lugeda läbi tsüklitervise jälgimise ning võtta seeläbi rohkem vastutust enda tervise osas. Nii saad kindel olla, et saad alati enda jaoks parima võimalikud lahendused.

Loengu kestus on 2 -2,5 h ning see on eelsalvestatud. Loengu vaatamiseks saadame eraldi lingi e-mailile peale makse sooritamist. Loengut saab  vaadata 2 nädalat peale ostu sooritamist.

Loengud on infotihedad ja täis praktilisi teadmisi, mida saab lihtsalt enda ellu rakendada.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.