Bioresonants on alternatiivmeditsiinis kasutuses olev efektiivne diagnostiline meetod. See aitab muu hulgas tuvastada erinevate organite ja süsteemide kõrvalekaldeid, leida üles parasiidid ja patoloogilised mikroorganismid (kahjulikud bakterid ja seened). 

Bioresonants töötab keha organite sageduslainete mõõtmise teel ning see on üks informatiivsemaid ja ohutumaid testimismeetodeid, mida kasutavad paljud heaolu- ja raviteenuse pakkujad. 

Iga rakk meie kehas levitab erinevat sageduslainet, sõltuvalt tema funktsioonist, asukohast, seisundist jne. Seetõttu on ka iga organi sageduslained erinevad teistest organitest. Juhul kui tekib haigus või muu funktsionaalne häire, siis muutub ka elektromagneetiline sageduslaine. Tihti aitab see avastada võimalikke haiguseid enne, kui need üldse välja löönud on. 

Bioresonants testimine aitab selgitada välja parasiidid, patogeensed bakterid, seened ja viirused mis kehas elavad. Ka aitab test leida üles allergiate põhjused, määrata taluvust erinevatele kosmeetikatoodetele, näidata ära keha toksilisuse taset ja erinevaid talumatuseid, mis mõjutavad heaolu. Lisaks näitab Bioresonants analüüs ära erinevate kehasüsteemide ja organite hetkeseisu, vitamiinide sisaldust ning närvisüsteemi olekut.

Kokku analüüsitakse kehas 47 organit ja süsteemi. 

Kuidas näeb Bioresonants testimine välja? 

Testimine ise on täiesti valutu. Juhul kui oled ülitundlik, võid tunda kehas kerget “suminat” kuniks testi teostatakse. Kolm paari elektroode kinnitatakse kehale ( jalgadele, kätele ja pähe) ning need mõõdavad keha bioaktiivsust läbi elektriliste sageduslainete. Testimine ise võtab aega ca. 2 minutit. 

Parim aeg Bioresonants testiks on hommikupoole, enne pealelõunat. 

Mida on kasulik teada enne Bioresonants analüüsi tegemist? 

Testi tegeva inimese otsaesine, käed (randmed) ja jalad (pahkluu ümbrus)  peavad olema puhtad. Üleliigne kosmeetika, higi ja rasvained tuleb eelnevalt eemaldada.  Nendesse kohtadesse kinnitatakse klambrid, mis saadavad kehas signaale rakkudesse ja seejärel tagasi aparaati. 

Naha pind peab olema puhas ja terve, ilma põletiku või kahjustusteta klambrite paigutamise kohas. NB! Ära kasuta enne testimist hooldus- või ravikreeme.

Ära söö vahetult enne testi tegemist kõhtu täis. Söömise ja testi tegemise vahe võiks olla 2 tundi (aga samas ei tohiks olla näljane). 

2-3 päeva enne Bioresonants testi tegemist ei tohi tarbida alkoholi. 

2-3 päeva enne testi tuleks vältida kohvi, tugevamaitselisi ja -toimelisi teesid, vürtsikaid või tšilliseid toite. 

1 päev enne testi väldi suitsetamist (juhul kui mittesuitsetamine ei tõsta liigselt stressitaset).

Kui tarbid ravimeid, siis võimalusel tuleks teha 1 päev enne testi tegemist paus nende võtmisel, juhul kui need ei ole eluks vajalikud ravimid. 

NB! Tasub teada, et hormonaalsed ravimid ja hormonaalsed rasestumisvastased vahendid mõjutavad testi tulemusi! Seetõttu tuleks see info enne testimist anamneesi kirja panna, et oleks võimalik testi tulemusi õigesti lugeda. 

Antibiootikumid, Sulfoonamiidid (antibakteriaalsed raviained) ja sünteetilised hormoonid mõjutavad testi tulemusi veel pikka aega tagantjärgi. Nende viimase poole aasta jooksul võtmine tuleks kindlasti enne ära mainida anamneesis, nii saab analüüsi tulemusi täpsemini hinnata. 

Eelmisel õhtul enne testimist väldi keemiliste aktiivainetega kokku puutumist (värvid, lakid, lahustid). 

Vahetult enne Bioresonants testi tegemist ei ole lubatud süüa šokolaadi, tsitruselisi või närida nätsu.

Naised – Bioresonants testiga tasub oodata kuni menstruatsioon on möödas. Nii saab täpsema ülevaate reproduktiivorganite tervislikust seisundist (juhul kui ei võta hormonaalpille või ei ole paigaldatud hormonaalspiraal vms.). 

Soovitatav on kanda looduslikest kiududest mitte liigselt pigistavaid riideid ja kehalt tuleb eemaldada kõik ehted ning metallosad. 

Lülita telefon välja (sobib ka lennureźiim) või aseta see testimise ajaks  1,5 m kaugusele. 

 

Bioresonants testi vastunäidustused: 

Millisel juhul testimine ei sobi?

  •  südamestimulaatorid. Testimisel kasutatav elektromagnetkiirgus võib mõjutada südamestimulaatori tööd. 
  • Haavad, haavandid, marrastunud nahk või erinevad nahaprobleemid klambrite kinnitamise alas (jalad, käed, pea). 
  • Individuaalne ülitundlikkus mehhaanilisele survele (elektroodid kinnitatakse pehmete klambritega kehale) või elektromagnetkiirgusele. 

Testimisega tasub ettevaatlik olla ka raseduse ja imetamise ajal. 

Ja nagu ikka, kui kahtled, siis konsulteeri enda raviarstiga.