Wise Owl Health

Terviklikud toidulisandid – nii nagu Looduses leidub.

Wise Owl’s Food State’i toidulisandid on üsna lihtsalt, toit ilma üleliigse massita. Valmistatud päris toidust, mitte kemikaalidest, annab Wise Owl Health toidulisandite imendumine ja kasutamine kehale peaaegu 100% aktiivsetest toitainetest.

Teed rajav uurimustöö.
Wise Owl’i kaasasutaja Eric Llewellyn on toitumise valdkonna teerajaja, kes tutvustas Ühendkuningriigis toidulisandeid “Food State”. Kuna need on valmistatud ehtsast toidust, omastab keha Wise Owl’i toidulisanditest peaaegu 100% aktiivsetest toitainetest.

Tõeliselt looduslik ja kemikaalide vaba:
• Valmistatud terviktoidust
• Gluteenivaba
• Ei sisalda pestitsiide, GMO-sid, värvaineid ega säilitusaineid
• Toetatud üle 40 aasta pikkuse uurimistööga

Mis on Food State?

Wise Owl Health Food State toidulisandid on lihtsamalt öeldes vitamiinidega rikastatud toit ilma suurema toidu massita.  Wise Owl Health vitamiinid ja mineraalid on tõeliselt looduslikud toidulisandid, mis on valmistatud kvaliteetsetest koostisosadest terves toidumaatriksis. Need annavad Sinu kehale toitaineid, mida meie esivanemad tarbisid, nii nagu loodus ette nägi.

Kuna need on valmistatud ehtsast toidust, suudab keha aktiivseid toitaineid palju tõhusamalt omastada ja kasutada. Erinevalt teistest niinimetatud “looduslikest” toidulisanditest on need toidulisandid valmistatud toiduainetest, mitte kemikaalidest.

Tõeliselt looduslik ja kemikaalivaba

Looduslikes toiduainetes (taimsed ja loomsed) ei eksisteeri vitamiine kunagi isoleeritud või “vabas olekus”. Need on seotud toidumaatriksiga läbi kofaktorite kinnitustega. Selle asemel, et olla isoleeritud toitained, viiakse need kehasse “toidumaatriksis”, pakkudes toitaineid looduses leiduval kujul. See võimaldab organismis optimaalset imendumist ning seda kordades suuremas koguses kui paljud sünteetiliselt toodetud nn looduslikud toidulisandid või toidulisandid, mis ei ole toodetud „food state“ tehnoloogiaga.

Näitan 1–10 tulemust 17-st