Sündmused

04

Aprill

Koolitus: Östrogeeni Dominantsus

Sellel veebikoolitusel räägime täpsemalt östrogeeni dominantsusest.

Koolituse käigus võtame lahti suguhormoonide toimimise ning östrogeeni dominantsuse tekkimise põhjused. Toome välja enamlevinud probleemid, mida selline tasakaalutus endaga kaasa toob ja lahendused, mida saad enda tervise hoidmise jaoks teha.

}

18:30

Veebikoolitus

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Tulevased sündmused

02

Aprill

Nõustamised Viljandis

Bioresonants diagnostika ja nõustamine Viljandi Südalinna Ilusalongis. NB! Enne kohtumist tuleb täita anamnees (küsimustik) ja pidada 3 päeva toidupäevikut. Täpse aja kokku leppimiseks saada e-mail aadressile info@emakajutud.ee.

}

Päeva esimeses pooles, kuni kella 13:00 -ni.

Tallinna 6, Viljandi

15

Märts

Nõustamised PÄRNUS

Bioresonants diagnostika ja nõustamine Tasapisi massaažitoas. NB! Enne kohtumist tuleb täita anamnees (küsimustik) ja pidada 3 päeva toidupäevikut. Täpse aja kokku leppimiseks saada e-mail aadressile info@emakajutud.ee.

}

Päeva esimeses pooles.

Tallinna maantee 99A, Pärnu

26

Märts

Nõustamised Tallinnas

Bioresonants diagnostika ja nõustamine Tallinnas, Väike Uba teraapiatoas Kalamajas. NB! Enne kohtumist tuleb täita anamnees (küsimustik) ja pidada 3 päeva toidupäevikut. Täpse aja kokku leppimiseks saada e-mail aadressile info@emakajutud.ee.

}

Päeva esimeses pooles.

Vabriku 41,Tallinn

1 + 9 =

Võta ühendust

Kui soovid tulla nõustamisele, siis saada e-kiri enda sooviga. Täida ära vasakul olev vorm ja saada teele. Jah, nii lihtne see ongi. Võtan Sinuga esimesel võimalusel ühendust ja saame kokku leppida täpsema aja ning panen teele ka vajalikud vormid, mida enne kohtumist täita.