TEENUSED

Personaalne nõustamine

Minu eesmärk loodusterapeudina on aidata Sinul luua elukestvad tervislikud harjumused, mis toetaksid hormonaalset ja emotsionaalset tasakaalu. 

Vestluse käigus vaatame koos üle Sinu praegused harjumused ja murekohad, mida toetab eelnevalt täidetud anamnees. Räägime läbi anamneesis kirjeldatu ja paneme kokku esmase tegevuskava tervise hoidmiseks. Vajadusel toimuvad ka jätkukonsultatsioonid nii kohapeal (Põlva) kui ka veebi vahendusel. 

Oled personaalsele nõustamisele oodatud, kui:

 • Oled hädas hormonaalse tasakaalutusega
 • Sul on diagnoositud mõni sellistest probleemidest nagu: POCS, Endometrioos, Müoom/polüüp, Tsüstid, anovulaarne tsükkel jne. 
 • Kannatad tugevate PMS sümptomite käes
 • Soovid parandada tervist ning üldist enesetunnet
 • Soovid luua teadlikke ja elukestvaid tervislikke harjumusi 

NB! Teenus ei ole mõeldud arstiabi asendamiseks. Täpseks diagnoosiks  pöördu oma arsti või tervishoiuteenuse pakkuja poole. 

DUTCH Complete hormoonide test - 459 eur

NB! Võimalik tasuda ka osade kaupa. 

Mis on DUTCH COMPLETE test?

DUTCH Complete test on kuivanud uriiniprovi test, mis koosneb erinevatest paneelidest, milleks on suguhormoonide, neerupealiste hormoonide ja orgaaniliste hapete testid. Testi on mugav kodustes tingimustes teha.

Test võimaldab analüüsida suguhormoone, nende metaboliite, üldist vaba kortisooli ööpäevast mustrit, kortisooli metaboliitide jaotumist  ja melatoniini (6-OH-melatoniin-sulfaat) ja oksüdatiivse stressi (8-hüdroksü-2-deoksüguanosiin) taset.

DUTCH Complete sisaldab ka selliseid orgaaniliste hapete markereid, mis pakuvad täiendavat teavet hormoonide ja neurotransmitterite tasakaalu jaoks oluliste ainevahetuspiirkondade kohta.

 • Neurotransmitterite metaboliidid: HVA (adrenaliin/noradrenaliin), VMA (dopamiin)
 • Toitumisalased markerid: MMA (B12), ksanturenaat ja künurenaat (B6), püroglutamaat (glutatioon)

DUTCH Complete test põhineb 4-5 kuivatatud uriiniproovil, mis on kogutud 24 tunni jooksul. See on mugav võimalus proovid kodus võtta, laborisse saata ning saada kuu aja jooksul põhjalikud vastused koos nõustamisega.

NB! Naistel kellel kuupuhastus toimub, tuleb proovid võtta menstruaaltsükli 19.–21. päeval. Naiste puhul, kellel tsüklilisus puudub (nt. Menopaus), saab testi teha igal päeval.

Kuidas see erineb teistest testidest?

Lihtsam proovide kogumine: Inimesed koguvad 24 tunni jooksul vaid neli või viis kuivatatud uriiniproovi. Kuivatatud proovid on stabiilsed mitu nädalat, mistõttu on neid mugav üle maailma testimiseks saata.

Põhjalik tulemuste raport: test pakub kõige ulatuslikumat sugu- ja neerupealiste hormoonide profiili koos nende metaboliitidega, mida senini Eestis väga teha pole saanud. Põhjalik aruanne annab võimaluse töötada välja tõhusam ja täpsem soovituslik plaan hormoonide tasakaalustamiseks.  

Toetatud teadusuuringutega: järgitakse järeleandmatult kõige täpsemaid ja paremaid testimismeetodeid. Klõpsa siin, et näha uusimaid avaldatud uuringuid, mis toetavad uue testimismudeli analüütilist ja kliinilist valideerimist.

Mis juhtub peale testi ostmist?

 • Saad meilile juhise kuidas testimist teha. Vajadusel teeme ka 30 min. Zoomi kõne, kus saad oma küsimustele vastused.
 • Saadan Sulle DUTCH testimiskomplekti pakiautomaadiga (ainult Smartpost).
 • Kui tulemused on käes, lepime kokku 40 min-1h kestva Zoomi kõne, kus saame koos testi tulemused üle vaadata ja tegevusplaani kokku panna. Selle käigus arutame elustiili, liikumise, toidulisandite ja toitumise valikuid, mis saavad toetada tasakaalu saavutamist.
 • Saad ka 15% ühekordse soodustuse kvaliteetsetele toidulisanditele, mida saad osta peale nõustamist.

Täida oma DUTCH hormooni test 4 kuu jooksul pärast ostmist!

NB!

 • Pead asuma Eestis ja olema üle 18 aasta vana
 • Oota kolm kuud peale hormonaalsete rasestumisvastaste vahendite kasutamise lõppu, et testi teha. Nii on kehal aega enda hormoonide tootmist tasakaalustada.
 • Sobib naistele, kellel on probleeme: PMS-i, päevadega (liiga palju või liiga vähe verd, anovulaarsed tsüklid jne.), PCOS-i, endometrioosi, viljakuse, hormonaalsete rasestumisvastaste vahendite lõpetamisega.
 • Pakett sisaldab: DUTCH Complete testi, kirjalikke juhiseid kuidas kasutada ja vajadusel nõustamist, 40min- 1h nõustamist ja tulemuste üle vaatamist Zoomi vahendusel.

Veebinõustamine al. 40 eur (sõltuvalt ajast)

Enne kokkulepitud veebikohtumist Zoomi vahendusel tuleb täita ära eraldi anamnees ja palun Sul pidada ka toidupäevikut 3 päeva, et saaksin üldise ülevaate toitumisharjumustest.

Kohtumise käigus vaatame üle peamised murekohad ja paneme kokku esmase tegevuskava, mille kaudu saab positiivseid muudatusi ellu tooma hakata.

Soovi korral saab kohtumist salvestada ning saadan selle ka tagantjärgi meilile. NB! Salvestis ei ole mõeldud jagamiseks kolmandate osapooltega.

Ajaliselt arvesta 40 min-1h ning summa osas tasub arvestada 1 min 1 eur. Sõltuvalt sellest kaua aega läheb, tuleb ka summa kokku.

Nõustamise aja kokku leppimiseks kirjuta info@emakajutud.ee märksõnaga “veebinõustamine”.

Individuaalne baasskeem meilile – 40 eur

NB! Võimalik teha ainult peale konsultatsiooni!

Peale kohtumist on võimalik tellida eraldi meilile ka lihtsa ja kergelt jälgitava individuaalse baasskeemi, mis on kohandatud just vastavalt Sinu vajadustest lähtuvalt ning mis aitab Sul muretult enda hormoonide tasakaalustamise teel liikuda. 

Materjalist leiad enda Bioresonants testi tulemused (kui on tehtud) , kokkuvõtte peamistest murekohtadest ning soovitused nende lahendamiseks. Ka tulevad kaasa edasised elustiili- ja toitumissoovitused, mis on kohandatud vastavalt kehatüübile ja individuaalsetele vajadustele. 

Lisaks tasub teada, et kui kohtumisel tekib lisaküsimusi, mis eeldavad täiandavate testide tegemist, siis palun ka võimalusel neid tegema minna (näiteks kilpnäärme hormoonide analüüs, naistearsti külastus jne.).

Oled südamest oodatud. On aeg tõsta naiste tervise eest hoolitsemine uuele tasemele!

Võta ühendust

3 + 4 =