TEENUSED

Personaalne nõustamine

Minu eesmärk loodusterapeudina on aidata Sinul luua elukestvad tervislikud harjumused, mis toetaksid hormonaalset ja emotsionaalset tasakaalu. 

Nõustamise käigus vaatame koos üle Sinu praegused harjumused ja murekohad ning  kohtumisel teeme soovi korral ka põhjaliku bioresonants analüüsi, mida toetab eelnevalt täidetud anamnees. Räägime läbi anamneesis ja bioresonantsis kirjeldatu ja paneme kokku esmase tegevuskava tervise hoidmiseks. Vajadusel toimuvad ka jätkukonsultatsioonid kas bioresonantsiga või ilma nii kohapeal kui ka veebi vahendusel. Hea oleks eelistada esmasel kohtumisel teha võimalusel ka bioresonants diagnostika, kuna see võimaldab saada selgema baasi millest alsutada tuleks. Kuid  tegevuskava saab luua ka ilma selleta, toetudes anamneesile ja veebikohtumisel räägitule. 

Oled personaalsele nõustamisele oodatud, kui:

  • Oled hädas hormonaalse tasakaalutusega
  • Sul on diagnoositud mõni sellistest probleemidest nagu: POCS, Endometrioos, Müoom/polüüp, Tsüstid, anovulaarne tsükkel jne. 
  • Kannatad tugevate PMS sümptomite käes
  • Soovid parandada tervist ning üldist enesetunnet
  • Soovid luua teadlikke ja elukestvaid tervislikke harjumusi 

NB! Teenus ei ole mõeldud arstiabi asendamiseks. Täpseks diagnoosiks  pöördu oma arsti või tervishoiuteenuse pakkuja poole. 

Personaalne nõustamine koos bioresonants analüüsiga - 60 eur

Nõustamise baasiks on üldise seisundi hindamine anamneesi, toidupäeviku ja bioresonants testi abil. 

Nõustamine sobib väga hästi just Sulle, kui oled hädas hormonaalse tasakaalutusega ja võid kogeda PMS- sümptomeid, oled POCS- või Endometrioosi diagnoosiga, esineb tüste, müoome, esineb ebakorrapärane tsükkel, vaheveritsused jms. probleemid ning otsid püsivaid lahendusi. 

Kohtumise käigus teeme kohapeal Bioresonants analüüsi ning eelnevalt täidetud anamnees ja toidupäevik annavad üldpildi Sinu keha hetkeseisust. Selline kooslus kolmest eri osast aitab ka selgitada võimalikud tasakaalutused ja murekohad keha ja hormoonide töös. 

Peale analüüsi tegemist ja vastuste tõlgendamist räägime kohapeal vajalikest elustiili muudatustest ning sobivatest toidulisanditest ning taimedest, mis saaksid just Sind Sinu unikaalsete vajaduste puhul aidata. 

Ajaliselt arvesta 1-1,5 h 

Nõustamisele aja kokku leppimiseks kirjuta info@emakajutud.ee ja saan Sulle vajaliku info, anamneesi ja toidupäeviku teele panna. 

Nõustamised toimuvad Viljandis, Tallinnas, Tartus ja Pärnus vastavalt kokkuleppele.

Lisainfot bioresonants testi kohta leiad siit

Personaalne nõustamine veebi vahendusel - 40 eur

Enne kokkulepitud veebikohtumist Zoomi vahendusel tuleb täita ära eraldi anamnees ja palun Sul pidada ka toidupäevikut 3 päeva, et saaksin üldise ülevaate toitumisharjumustest.

Kohtumise käigus vaatame üle peamised murekohad ja paneme kokku esmase tegevuskava, mille kaudu saab positiivseid muudatusi ellu tooma hakata.

Soovi korral saab kohtumist salvestada ning saadan selle ka tagantjärgi meilile. NB! Salvestis ei ole mõeldud jagamiseks kolmandate osapooltega.

Ajaliselt arvesta 40 min-1h.

Nõustamise aja kokku leppimiseks kirjuta info@emakajutud.ee märksõnaga “veebinõustamine”.

Individuaalne baasskeem meilile – 40 eur

NB! Võimalik teha ainult peale konsultatsiooni!

Peale kohtumist on võimalik tellida eraldi meilile ka lihtsa ja kergelt jälgitava individuaalse baasskeemi, mis on kohandatud just vastavalt Sinu vajadustest lähtuvalt ning mis aitab Sul muretult enda hormoonide tasakaalustamise teel liikuda. 

Materjalist leiad enda Bioresonants testi tulemused (kui on tehtud) , kokkuvõtte peamistest murekohtadest ning soovitused nende lahendamiseks. Ka tulevad kaasa edasised elustiili- ja toitumissoovitused, mis on kohandatud vastavalt kehatüübile ja individuaalsetele vajadustele. 

Lisaks tasub teada, et kui kohtumisel tekib lisaküsimusi, mis eeldavad täiandavate testide tegemist, siis palun ka võimalusel neid tegema minna (näiteks kilpnäärme hormoonide analüüs, naistearsti külastus jne.).

Oled südamest oodatud. On aeg tõsta naiste tervise eest hoolitsemine uuele tasemele!

Võta ühendust

7 + 4 =