Kalaõli Oomega 3 EPA/DHA , 60 tk

25,00 

Wise Owl Health Omega 3 kalaõli kapslid sisaldavad Omega 3 rasvhapet, mis on saadud kalast/kalaõlist suure tõhususega koostises. Omega 3 on “hea” rasv, mida keha ei suuda loomulikult toota. Wise Owli tugevatoimelised Oomega 3 kalaõli kapslid annavad palju rohkem rasvhappeid kui enamik kapsleid. Iga 1000 mg kapsel sisaldab 550 mg EPA/DHA.

Erinevalt 90% Wise Owl Health toidulisanditest ei ole need kalaõlikapslid „Food state“ vormis, vaid looduslik toidulisand, mis on lisatud valikusse selle suurepäraste tulemuste tõttu. Kalaõli kapslid on valmistatud tervetest rasvastest kaladest; sardiinid ja anšoovised. Tootes ei ole kasutatud kalamaksa, et vältida sinna kogunevaid raskmetalle.

Wise Owl Health kalaõlilisandid on täiesti puhtad, stabiilsed ja neil ei ole jälgegi ookeani saasteainetest, raskmetallidest ja muudest toksiinidest (seda on nüüd võimalik tuvastada osades miljoni kohta).

Laost otsas

Tootekood: OWFO01 Kategooriad: , Silt:

Millised on kolm kõige olulisemat oomega-3 rasvhapete tüüpi?

ALA, EPA ja DHA on kolm peamist oomega-3 rasvhapete tüüpi. Meie igapäevases toidus leidub EPA-d ja DHA-d peaaegu eranditult rasvases kalas. Kolmandat hapet, ALA, leidub igapäevastes toiduainetes laiemalt, meie keha suudab ALA-st toota EPA-d ja DHA-d, kuid mitte eriti tõhusalt, mistõttu võivad inimesed soovitada kalaõli toidulisandeid.

ALA – kõige levinum oomega-3, mida leidub peamiselt taimsetes toiduainetes, näiteks tumedates lehtköögiviljades.

EPA – mängib kehas mitmeid ülesandeid.

DHA – see on meie silmade, eriti võrkkesta, oluline osa. DHA-d leidub ka rinnapiimas, millel on nii ema kui ka lapse arengu jaoks oma roll. See aitab säilitada normaalset ajufunktsiooni. DHA aitab säilitada normaalset vere triglütseriidide taset.

Varajane areng - Omega-3 on oluline varases arengus ja aju kasvus nii imikutel kui ka raseduse ajal.

NB! See toode ei sobi kala - ja mereandide allergiaga inimestele.

Lisainfo

Koostis

KOOSTISOSAD:
Kalaõli kontsentraat** (sardiinidest ja anšoovisest); kapsli kest: želatiin ja glütseriin. **SEE TOODE SISALDAB KALA DERIVAATE NING SEEGA EI TOHI SEDA TARBIDA KALAALLERGIAGA INIMESED.

Toitaineinfo

Toitaine / 2 kapslit / %NRV+

Eikosapentaeenhape (EPA) 330 mg / * 
Dokosaheksaeenhape (DHA) 220 mg / * 

NRV = Toitainete võrdlusväärtus
* näitab NRV puudumist

Soovitatav kasutamine

1-2 kapslit päevas koos põhitoidukordadega või vastavalt arsti juhistele. Ärge ületage soovitatavat ööpäevast kogust. Seda toodet ei tohiks kasutada mitmekülgse toitumise ja tervisliku eluviisi asendajana. Hoida jahedas kuivas kohas. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Ärge kasutage, kui tihendusriba on katki või puudub.

PARIM ENNE: vaata pakendi põhja

Vastunäidustused: Vältige maksapuudulikkuse või tromboosivastaste ravimite (nt varfariini või hepariini) võtmise korral, konsulteerige esmalt oma arstiga või võtke mitte rohkem kui 1 kapsel päevas. Ärge ületage soovitatud annust.

Allergiaprobleemid: NB! Ei sobi kalaallergiaga inimestele!
Säilitamine: Hoida jahedas, kuivas ja otsese päikesevalguse eest kaitstult.

Vaba lisanditest

GMO-vaba ja ei sisalda:
elus pärmi
nisu
gluteeni
soja
tärklist
laktoosi
lisatud suhkruid
toiduvärve, maitseained ja säilitusained

Hoiatus

Lehel esitatud teave ei ole mõeldud asendama tavapärast meditsiinilist ravi, vaid see on täiendav info.
Toidulisandeid ei tohi kasutada mitmekülgse, toiteväärtusliku ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Kui oled rase, toidad last rinnaga, kasutad mõnda ravimit või saad parajasti meditsiinilist nõu, pea enne kasutamist nõu arsti või tervishoiutöötajaga.
Kõrvaltoimete ilmnemisel hoidu toidulisandite võtmisest ja konsulteeri enda raviarstiga.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Ära kasuta, kui toote turvariba pole kindlalt paigas.
Pane tähele, et konkreetsete tulemuste kohta pole garantiid ja tulemused võivad inimeseti erineda.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.