Kalaõli Oomega 3 EPA/DHA , 60 tk

25,00 

Wise Owl Health Omega 3 kalaõli kapslid sisaldavad Omega 3 rasvhapet, mis on saadud kalast/kalaõlist suure tõhususega koostises, mis aitab säilitada tervet südant ja vereringet ning millel on oluline roll normaalses ajutalitluses. Omega 3 on “hea” rasv, mida keha ei saa loomulikult toota. Wise Owli tugevatoimelised oomega 3 kalaõli kapslid annavad palju rohkem rasvhappeid kui enamik kapsleid. Iga 1000 mg kapsel sisaldab 550 mg EPA/DHA.

Erinevalt 90% Wise Olw Health toidulisanditest ei ole need kalaõlikapslid „Food state“ kui sellised, vaid toidulisand, mis on valitud selle suurepäraste tulemuste tõttu. Need on valmistatud tervest rasvasest kalast; sardiin ja anšoovis. Tootes ei ole kasutatud kalamaksa, et vältida maksa kogunevaid raskmetalle.

Wise Owl Health kalaõlilisandid on täiesti puhtad, stabiilsed ja neil ei ole jälgegi ookeani saasteainetest, raskmetallidest jne (nüüd on võimalik tuvastada osades miljoni kohta).

Laost otsas

Tootekood: OWFO01 Kategooriad: , Silt:

Millised on kolm kõige olulisemat oomega-3 rasvhapete tüüpi?

ALA, EPA ja DHA on kolm peamist oomega-3 rasvhapete tüüpi. Meie igapäevases toidus leidub EPA-d ja DHA-d peaaegu eranditult rasvases kalas. Kolmandat hapet, ALA, leidub igapäevastes toiduainetes laiemalt, meie keha suudab ALA-st toota EPA-d ja DHA-d, kuid mitte eriti tõhusalt, mistõttu võivad inimesed soovitada kalaõli toidulisandeid.

ALA – kõige levinum oomega-3, mida leidub peamiselt taimsetes toiduainetes, näiteks tumedates lehtköögiviljades.

EPA – mängib kehas mitmeid ülesandeid, sealhulgas kroonilise põletiku vähendamine. See on ka oomega-3, mis aitab kõige paremini võidelda depressiooni ja ärevuse vastu.

DHA – see on meie silmade, eriti võrkkesta, oluline osa – DHA puudus võib aidata kaasa nägemisprobleemidele. DHA-d leidub ka rinnapiimas, millel on nii ema kui ka lapse arengu jaoks palju kasu.

Kalaõli eelised: Omega 3 kalaõlil on inimkonna ajaloos rikkalik pärand, kalast toidulisandi hankimise tava võib seostada 8. sajandiga. Need asendamatud rasvhapped on meie tervisele üliolulised, eriti seda toitainet on läbi ajaloo põhjalikult uuritud.

Ärevus ja depressioon - Arvatakse, et EPA ja DHA, kaks kolmest oomega-3 rasvhappest võivad aidata inimesi, kes kannatavad ärevuse, depressiooni ja muude meeleoluhäirete all.

Varajane areng - Omega-3 on oluline varases arengus ja aju kasvus nii imikutel kui ka raseduse ajal. DHA, üks kolmest rasvhappest, mida leidub ka rinnapiimas.

Süda ja vereringe - Kalasööjate kogukondade ja madala südamehaiguste esinemissagedusega seotud uuringud seostasid oomega-3 südame ja südame-veresoonkonna tervisega. On arusaadav, et need ühendid mõjutavad meie südame tervist mitmel viisil:

Arvatakse, et oomega-3 alandab vererõhku ja soodustab "hea" kolesterooli taset.

Omega-3 võib vähendada triglütseriide. Triglütseriidid on teatud tüüpi rasvad, mis sisalduvad teie veres liigse kalorisisalduse tõttu. See võib aidata vältida vereliistakute kokkukleepumist, vähendades seega trombide tekke tõenäosust.

Aju funktsioon - EPA ja DHA on vajalikud terve ajutegevuse tagamiseks kogu meie elu jooksul alates rasedusest ja varasest lapsepõlvest kuni aju töö aeglustamiseni vanaduses.

Uni - Madal DHA tase on seotud madala melatoniinihormooni tasemega, mis aitab meil öösel uinuda.

NB! See toode ei sobi kala - ja mereandide allergiaga inimestele.

Lisainfo

Koostis

KOOSTISOSAD:
Kalaõli kontsentraat** (sardiinidest ja anšoovisest); kapsli kest: želatiin ja glütseriin. **SEE TOODE SISALDAB KALA DERIVAATE NING SEEGA EI TOHI SEDA TARBIDA KALAALLERGIAGA INIMESED.

Toitaineinfo

Toitaine / 2 kapslit / %NRV+

Eikosapentaeenhape (EPA) 330 mg / * 
Dokosaheksaeenhape (DHA) 220 mg / * 

NRV = Toitainete võrdlusväärtus
* näitab NRV puudumist

Soovitatav kasutamine

1-2 kapslit päevas koos põhitoidukordadega või vastavalt arsti juhistele. Ärge ületage soovitatavat ööpäevast kogust. Seda toodet ei tohiks kasutada mitmekülgse toitumise ja tervisliku eluviisi asendajana. Hoida jahedas kuivas kohas. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Ärge kasutage, kui tihendusriba on katki või puudub.

PARIM ENNE: vaata pakendi põhja

Vastunäidustused: Vältige maksapuudulikkuse või tromboosivastaste ravimite (nt varfariini või hepariini) võtmise korral, konsulteerige esmalt oma arstiga või võtke mitte rohkem kui 1 kapsel päevas. Ärge ületage soovitatud annust.

Allergiaprobleemid: NB! Ei sobi kalaallergiaga inimestele!
Säilitamine: Hoida jahedas, kuivas ja otsese päikesevalguse eest kaitstult.

Vaba lisanditest

GMO-vaba ja ei sisalda:
elus pärmi
nisu
gluteeni
soja
tärklist
laktoosi
lisatud suhkruid
värvained, maitseained ja säilitusained

Hoiatus

Lehel esitatud teave ei ole mõeldud asendama tavapärast meditsiinilist ravi, vaid see on täiendav info.
Toidulisandeid ei tohi kasutada mitmekülgse, toiteväärtusliku ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Kui oled rase, toidad last rinnaga, kasutad mõnda ravimit või saad parajasti meditsiinilist nõu, pea enne kasutamist nõu arsti või tervishoiutöötajaga.
Kõrvaltoimete ilmnemisel hoidu toidulisandite võtmisest ja konsulteeri enda raviarstiga.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Ära kasuta, kui toote turvariba pole kindlalt paigas.
Pane tähele, et konkreetsete tulemuste kohta pole garantiid ja tulemused võivad inimeseti erineda.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.