Miks just Emakajutud?

Naise tervis, Üldist | 0 comments

Reelika Siriani

Autor admin

12/03/2022

Emakas on naise väekeskus. See on nii füüsiline kui ka energeetiline loomiskeskus ning otseselt seotud südame ja häälega. 

Oled Sa tähele pannud, kuidas muutub Su energia, kui näiteks ei suuda ennast kõlavalt väljendada? Kas tunned mõnikord keerulistes ja pingelistes olukordades kuidas emakas füüsiliselt pingesse tõmbub? Oled täheldanud seoseid seksuaalsuse, eneseväljenduse ja südame vahel? Kõik need kohad ON omavahel seotud.

See kuidas ennast tunned, väljendad ja käitud, mõjutab otseselt hormonaalset tsüklit ja menstruatsioone. 

 

Emakaga ühenduses olemine tähendab tasakaalustatumat hormonaalsüsteemi, stabiilsemaid emotsioone, sügavalt enda seest tulevat loomingulisust ja enda unikaalse olemise järgi elamist. Emakaga ühendus on ühendus Maaga. Kujutle mis oleks kui tunned igal sammul Maa toetust, kuidas ta Sinuga suhtleb ja jagab sõnatult õpetusi loomuliku, rahulolus ja rõõmuküllase eluviisi poole. Me kõik ju tahaks seda kogeda.

Just selline rahulolus, tervises ja mõnus liikumine on Emakajuttude filossoofia baasiks.

Taastame ühenduse emakaga ja seeläbi enda väe ja unikaalse olemisega!  

Artikklid

Seotud

Kuidas kuu mõjutab menstruaaltsüklit

Kas oled kunagi mõelnud, miks teatud elufaasides tuleb menstruatsioon noorel kuul ja muul ajal tuleb menstruatsioon täiskuu ajal? Kõigepealt, miks kuu mõjutab menstruaaltsüklit? Inimestena arenesime järgima igapäevast tsüklit, mis koosneb suuremast valgusega...

read more
Follow Us

Naine

Liitu meie kogukonnaga

Meili teel saad alati kõige värskemad uudised ja artiklid kiirelt kätte. Ka oled nii esimeste seas, kes kuuleb toimuvatest üritustest, kohtumistest ja koolitustest.